Chrome najlepiej zabezpieczoną przeglądarką (zdaniem eksperta)


Dino Dai Zovi, ceniony specjalista do spraw bezpieczeństwa komputerowego, twierdzi, że dzięki znakomitej implementacji sandboksingu, Chrome jest wzorem pod względem bezpieczeństwa.

Procesor A4, który napędza iPada, nadaje się idealnie do smartfonów. Analitycy się spodziewają, że nowy iPhone będzie oparty właśnie o ten układ. Facebook jest nie tylko najpopularniejszym portalem społecznościowym na świecie, to również druga najchętniej odwiedzana witryna w Stanach Zjednoczonych. Osobom uzależnionym od serwisu społecznościowego Twitter z pewnością przypadnie do gustu urządzenie TwitterPeek, stworzone wyłącznie z myślą o wpisywaniu Tweetów, gdziekolwiek jesteś.Najnowsze notebooki mają zintegrowaną kartę sieciową WiMAX. To rewolucja w dostępie do Internetu. W każdym zakątku kraju transmisja na poziomie kilkudziesięciu megabitów! Tak jest w… Holandii. Sprawdziliśmy, kiedy podobnie będzie w Polsce. W Sieci pojawił się filmik prezentujący 5-calowy tablet z systemem operacyjnym Google Android i możliwością odtwarzania filmów w jakości 720p, który kosztować ma 90 dolarów. Podstawowym celem szkolenia jest wdrożenie projektantów i kreślarzy do stosowania w ich pracy wszechstronnego programu do wspomagania prac projektowych. Wprowadza ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Na Amazonie odbyła się dość niecodzienna transakcja. Handlarz wystawił do sprzedaży płytę z oprogramowaniem do Windows 98 i wyobraźcie sobie, że ktoś kupił je za 3 miliardy dolarów.

LG prezentuje telefon GD510, nazwany w skrócie "Pop". Jest to najmniejszy w historii telefon z 3-calowym ekranem dotykowym i możliwością ekologicznego ładowania energią słoneczną. John Riccitiello, dyrektor Electronic Arts, widzi potencjał w piractwie. Uważa, że piraci „mogą ukraść grę, ale wciąż będą chcieli zakupić bonusową zawartość”.

1. Wykaz głównych cech bazy Oracle10g. 2. Opis projektu bazy relacyjnej i obiektowo-relacyjnej. 3. Opis różnych sposobów przechowywania danych. 4. Definicja terminologii modelu bazy danych. 5. Specyfikacja terminologii i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie W zeszłym roku polska policja odnotowała 6,4 tys. przestępstw komputerowych. Stanowi to 27-procentowy wzrost w porównaniu z 2008 r. Cyberprzestępcy najczęściej atakowali portale aukcyjne. Analitycy podchodzili do iPada z dużą dozą rezerwy – czy to się sprzeda? Statystyki mówią wyraźnie, że się mylili. Konsumenci kochają tablet Apple’a!Kurs kierowany jest do osób, które do tej pory nie pracowały z komputerem, bądź obsługują komputer sporadycznie i chciałyby zdobyć ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie Freescale przedstawia urządzenie z 7-calowym ekranem dotykowym, łącznością WiFi, Bluetooth i 3G, dekodowaniem materiałów HD i baterią wytrzymującą cały dzień - a wszystko to za 200 dolarów. Znaczna część parlamentarzystów w stanie Maine uważa, że producenci telefonów komórkowych powinni umieszczać ostrzegawcze napisy na opakowaniach – podobnie, jak robią to producenci papierosów.

Łatwiejsze zarządzanie prywatnością na Facebooku


Atutem Facebooka z pewnością są bardzo rozbudowane formularze, pozwalające decydować o poziomie ochrony prywatności. Dla niektórych jednak ponad 170 funkcji zaczyna być wadą, a nie zaletą.

Nowy sposób formatowania dysków nie dla starszych systemów


Producenci dysków twardych nie chcą już formatować dysków w bloki o wielkości 512 bitów. 4-kilobajtowe sektory zwiększą pojemność urządzeń, ale nie będą działać poprawnie Windows XP i innymi starymi systemami.

Indywidualny kurs języka szwedzkiego (Poznań)


...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Specjalista do spraw podatkowych- KURS (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Belgijska firma drukuje animowaną grafikę


Firma Lumoza twierdzi, że opracowała technologię, dzięki której możliwe jest drukowanie elektronicznych wyświetlaczy na różnych powierzchniach - między innymi papierze czy plastiku.