Zaskakujące wcielenie Demisa Roussosa - zobacz teledysk w Onet.pl


W serwisie teledyski.onet.pl można już oglądać nowy klip Demisa Roussosa do piosenki "September".

Można go lubić, albo… bardzo lubić. Nigdy nie przestaje być zabawny. Od 20 marca, o godzinie 13.05 w TVN 7 człowiek, który rozśmieszał całą Amerykę. Zobacz trzeci sezon "Seinfelda". Juliette Binoche, która jest twarzą tegorocznej edycji festiwalu w Cannes, podzieliła się z polskimi dziennikarzami opinią na temat swojego udziału w najnowszym filmie Małgorzaty Szumowskiej "Sponsoring". Francuska aktorka gra w nim jedną z głównych ról. Pomiędzy 16 a 31 października w krakowskim kinie Agrafka odbędzie się przegląd filmów słynnego szwedzkiego reżysera - Ingmara Bergmana. Zaprezentowanych zostanie 11 najważniejszych dzieł w twórczości mistrza z wyspy FarĂś.Spotkanie poświęcone książce "Kino nieme. Historia kina. Tom 1", odbędzie się we wtorek 19 stycznia, o godzinie 18. w Centrum Kultury Żydowskiej przy ul. Meisselsa w Krakowie. Alicja Tima Burtona bije rekordy w USA Ekranizacja "Alicji w Krainie Czarów" w reżyserii Tima Burtona została nowym liderem amerykańskiego box office. "Zatoka delfinów" ("The Cove") w reż. Louie Psihoyos, zdobywca Oscara 2010 w kategorii "najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny", otworzy 7. edycję Planete Doc Rewiev.

Elton John nagrywa płytę z muzyką taneczną.

"Kto ma dostęp do źródła, nie czerpie z kałuży" – takie motto towarzyszy koncepcji albumu Marka Piekarczyka, która zakłada powrót do muzycznych korzeni jednocześnie, przeciwstawiając się fali wszechogarniającej tandety w muzyce rozrywkowej. Premiera "Źródła" jest zaplanowana na 24 października 2009. Roku, który symbolicznie wyznacza 50-lecie polskiego rock'n'roll'a. Czy powstanie remake komedii "I kto to mówi"?

Anna Mucha i Maciej Maleńczuk zostali nowymi felietonistami "Playboya". Podczas 60. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie w 2010 roku Hanna Schygulla i Wolfgang Kohlhaase - artyści którzy, każdy na swój sposób, swoimi wyjątkowymi osobowościami ukształtowali powojenne niemieckie kino - odbiorą Złote Niedźwiedzie za całokształt pracy twórczej. The Edge uważa, że jego gra nie ma znaczenia, ponieważ muzyka U2 brzmi rewelacyjnie nawet pomimo jego kiepskiej formy – czego dowiódł niedawny koncert zespołu w Polsce.Muzycy z zespołu Kasabian otrzymali pozwolenie na kontynuację trasy koncertowej po tym, jak lekarze nie zdiagnozowali u artystów wirusa świńskiej grypy. Sam Mendes jest poważnym kandydatem do wyreżyserowania filmu "Oz The Great And Powerful". Stojący za projektem LCD Soundsystem James Murphy wyjawił szczegóły sesji, której owocem będzie trzecia płyta.

Kto zdobędzie Oscara za najlepszą charakteryzację?


Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ogłosiła listę filmów, które mają szanse na nominację w kategorii Najlepsza charakteryzacja.

Druga płyta Crystal Castles już do kupienia


Nowa płyta kanadyjskiego duetu Crystal Castles miała ukazać się 7 czerwca. Zespół przyspieszył jednak premierę i krążek już od 23 kwietnia jest do kupienia w serwisach sprzedających płyty w mp3.

Zmarł Aleksiej Połujan


W wieku 45 lat, 8 stycznia 2010, zmarł Aleksjej Połujan, odtwórca głównej roli w filmie "Ładunek 200" - poinformował polski dystrybutor obrazu 35MM.

Błysk oszlifowanego klejnotu


The National "High Violet", 4AD / Sonic

Catherine Deneuve w filmie o antysemickiej napaści


Catherine Deneuve zagrała jedną z głównych ról w dramacie "La fille du RER".

taksacja nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Jeżeli chcesz zadysponować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Polski fachura majątkowy Warszawy wyceni twoją dwór wewnątrz rodzaj miarodajny plus zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki dodatkowo mieszkania. Krajowy fachura majątkowy Warszawy wyceni także budynek wolnostojący azali jakąkolwiek inną dwór. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym szacunek nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Gdyby chcesz zapotrzebować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Własny opiniodawca majątkowy Warszawy wyceni twoją majątek w środku maniera miarodajny oraz zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od czasu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki także mieszkania. Krajowy fachman majątkowy Warszawy wyceni i budynek wolnostojący azali jakąkolwiek inną majątek. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy dodatkowo okolic. Nasze wyceny nieruchomości Stolica Polski owo wiecznie całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości plus przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją aktywność. Opiniodawca

Warszawa http://www.wycenianie.com.pl/

majątkowy Gród nad Wisłą spośród naszego biura dojedzie bez ogródek aż do twojej siedziby rzeczoznawcą na terenie Warszawy także okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród nad Wisłą owo zawżdy całość profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości także przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją funkcjonowanie. Koneser majątkowy Stolica Polski spośród naszego biura dojedzie kawa na ławę aż do twojej siedziby