Muzyka filmowa króluje w Krakowie!


W czwartek, 20 maja, rozpoczyna się 3. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Co czeka widzów w ciągu najbliższych trzech dni? Najważniejsze widowiska multimedialne odbędą się w niezwykłej, industrialnej przestrzeni hali ocynowni Arcelor Mittal Poland.

Prawie 300 litewskich dzieci z Puńska i Sejn (woj. podlaskie) oraz z Litwy bierze udział w 19. Festiwalu Litewskich Teatrów Dziecięcych, który rozpoczął się w sobotę w Domu Litewskim w Sejnach. To największy tego typu przegląd litewskiej twórczości w Polsce. Rihanna wymaga od organizatorów swoich koncertów, by za kulisami znajdowały się dekoracje przedstawiające zwierzęta i nie chce nigdzie widzieć... cekinów - ujawnił współpracownik wokalistki zatrudniony do obsługi trasy. Wyciekło nagranie telefonicznej rozmowy doktora Conrada Murraya, oskarżonego o nieumyślne zabójstwo Michaela Jacksona. Nagranie może być kluczowym dowodem w sprawie.Przegląd "Aktorska sztafeta pokoleń", obejmujący zestawy filmów, w których zagrali sławni rodzice i ich nie mniej słynne dzieci - jak Henry Fonda i Jane Fonda, czy Tony Curtis i Jamie Lee Curtis - rozpoczął się 2 stycznia w warszawskim kinie Iluzjon. Z okazji przypadającego w tym roku 440-lecia Unii Lubelskiej przez najbliższe pięć miesięcy w Wilnie będzie prezentowany obraz Jana Matejki "Unia Lubelska". Nakładem No Sanctuary Records ukazała się pierwsza pełna płyta Guantanamo Party Program.

Marcin Mroziński wygrał w plebiscycie członków stowarzyszenia OGAE na najlepszą piosenkę Krajowych Eliminacji do Konkursu Eurowizji. Czy jego "Legenda" zostanie wybrana, dowiemy się w niedzielę (14 lutego).

Polski dystrybutor waha się, czy wprowadzić do kin kontrowersyjny film "Agora" w reżyserii Alejandro Amenabara. Od 8 do 12 września w Koszalinie odbędzie się VI Europejski Festiwal Filmowy - Integracja Ty i Ja.

Sony Pictures Classics, amerykański dystrybutor filmu "Moon", w którym Sam Rockwell gra główną rolę, nie planuje inwestować w kampanię promocyjną na rzecz aktora. Reżyser obrazu, Duncan Jones nie zamierza się poddawać. Wmyślił alternatywny sposób, żeby zachęcić członków Akademii do nominowania utalentowanego gwiazdora do Oscara. Piętnaście spektakli w reżyserii czternastu wybitnych twórców z Polski i zagranicy zostanie pokazanych na V Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym Dialog, który rozpoczął się w sobotę we Wrocławiu. Podczas ceremonii otwarcia imprezy minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski odznaczył dyrektora festiwalu Krystynę Meissner srebrnym medalem Gloria Artis. Producenci najnowszego filmu z cyklu "Zmierzch" postanowili zatrudnić uznanego kompozytora, by napisał muzykę do "Zaćmienia".Prezydent Rosji Dmitrij Miewiediew i Kancelaria Prezydenta Rosji złożyła kondolencje w dniu 12 kwietnia organizatorom Festiwalu Filmów Rosyjskich Wisła, którzy stracili w katastrofie lotniczej przyjaciół. 28 maja na ekrany wejdzie film "Czarodziejka Lili, smok i magiczna księga". W naszych kinach obraz Stefana Ruzowitzky'ego wyświetlany będzie w polskiej wersji językowej, dzięki czemu matka głównej bohaterki mówić będzie głosem Anny Dereszowskiej. Niwea "01", Qulturap

Nadchodzi "Czas" Lao Che


1 marca ukaże się nowy album grupy Lao Che. Na płycie "Prąd stały / Prąd zmienny" ekipa z Płocka zamierza poeksperymentować z brzmieniem.

Rosario Dawson dołączy do Denzela Washingtona


Rosario Dawson zagra w "Unstoppable", najnowszym filmie Tony'ego Scotta. Towarzyszyć będą jej Denzel Washington i Chris Pine.

Julianne Moore i Kristen Stewart w opowieści o końcu świata


Pierwsza jest jedną z najbardziej wszechstronnych aktorek współczesnego kina, druga – najgorętszym nazwiskiem sezonu. Obie spotkają się na planie "The Backwoods" w reżyserii Barta Freundlicha.

Johnny Depp zafascynowany swoją rolą w "Alicji w krainie czarów"


Johnny Depp jest zafascynowany postacią Szalonego Kapelusznika, w którą się wcielił w najnowszej filmowej adaptacji "Alicji w Krainie Czarów" Lewisa Carrolla.

Vanilla Ice na Glastonbury


Pamiętacie wielki przebój "Ice Ice Baby" z 1990 roku? Wykonujący go amerykański raper Vanilla Ice wystąpi na tegorocznym, słynnym brytyjskim festiwalu Glastonbury.

taksacja nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Jeżeli chcesz zadysponować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Polski fachura majątkowy Warszawy wyceni twoją dwór wewnątrz rodzaj miarodajny plus zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki dodatkowo mieszkania. Krajowy fachura majątkowy Warszawy wyceni także budynek wolnostojący azali jakąkolwiek inną dwór. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym szacunek nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Gdyby chcesz zapotrzebować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Własny opiniodawca majątkowy Warszawy wyceni twoją majątek w środku maniera miarodajny oraz zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od czasu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki także mieszkania. Krajowy fachman majątkowy Warszawy wyceni i budynek wolnostojący azali jakąkolwiek inną majątek. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy dodatkowo okolic. Nasze wyceny nieruchomości Stolica Polski owo wiecznie całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości plus przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją aktywność. Opiniodawca

Warszawa http://www.wycenianie.com.pl/

majątkowy Gród nad Wisłą spośród naszego biura dojedzie bez ogródek aż do twojej siedziby rzeczoznawcą na terenie Warszawy także okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród nad Wisłą owo zawżdy całość profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości także przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją funkcjonowanie. Koneser majątkowy Stolica Polski spośród naszego biura dojedzie kawa na ławę aż do twojej siedziby