Pierwszy aparat BenQ z technologią HDR


BenQ wprowadza na polski rynek swój pierwszy aparat umożliwiający wykonywanie zdjęć w technice HDR (High Dynamic Range) czyli z dużą rozpiętością tonalną – model E1260.

Google to jedna z pięciu koncernów, które zaangażowały się w budowę podwodnego kabla transmisyjnego w Azji Południowej. Rodzina produktów iBOX rozszerzyła się o kamery. Producent wprowadził właśnie na rynek dwa urządzenia – wersję dla mniej i bardziej wymagających klientów. Portal społecznościowy Grono.net udostępnił klasyczne API. Dzięki niemu deweloperzy mogą pobierać zgromadzone na serwisie dane i tworzyć nowe, ciekawe aplikacje dla użytkowników.Niebawem na sklepowe półki ma trafić kolejny system chłodzenia procesorów od firmy Xilence. Konstrukcja o nazwie M606 jest kompatybilna z podstawkami Intel LGA 775, 1156 i 1366 oraz AMD Socket AM2(+) i AM3. Cooler Master CL-001-KKN1-GP to specjalistyczne urządzenie, które zainteresuje przede wszystkim ludzi zajmujących się wszelkiej maści testami oraz podkręcaniem podzespołów. Współpraca z amerykańską Narodową Agencją Bezpieczeństwa nie zaowocowała obecnością backdoora. – Nigdy tego nie zrobiliśmy i nigdy nie zrobimy – zapewnia przedstawiciel koncernu.

"Potencjał firmy to procent stałych, zadowolonych klientów. Nie sam produkt ani usługa decyduje o sukcesie firmy, lecz jej profesjonalnie przygotowani ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs komunikatyny dla doroslych- pracy i podróże ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie Opera Mini na iPhona została dzisiaj oficjalnie zgłoszona do Apple iPhone App store. Niektórzy mogli już zobaczyć ją podczas Mobile World Congress oraz prezentacji w Polsce.

AleSeriale to nowy serwis Wirtualnej Polski, będący bazą danych ponad 900 polskich i zagranicznych serialów telewizyjnych - z opisami, zdjęciami, newsami i charakterystyką. IVO Software prezentuje najnowszy pakiet syntezatora mowy IVONA Studio przeznaczony do profesjonalnych zastosowań w małych i średnich przedsiębiorstwach. Firma Japan Trust Technology zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży limitowanej wersji najmniejszego na świecie aparatu cyfrowego – CHOBi CAM.Kurs komunikatyny dla doroslych- pracy i podróże ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie Program: 1.Istota stresu, czym jest stres? Stres adaptacyjny i interpretacyjny Psychologiczne koncepcje stresu 2.Stres w urzędzie-wyniki badań 3.Stres jako czynnik zaburzający równowagę psychofizyczną eustres ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie 49-letnia Angela Mejia, samotna matka czterech pociech, zadzwoniła na policję, gdyż jej 14-letni syn zbyt długo grał w Grand Theft Auto.

Lepsze napędy optyczne dzięki podmorskim żyjątkom?


Lepsze napędy optyczne dzięki żyjątkom z Wielkiej Rafy Kolorowej? To całkiem możliwe. Naukowcy chcą wykorzystać "technologię" oczu ustonogich do produkcji urządzeń optycznych.

Czytelnicy Gizmodo nabijają się ze Steve'a Jobsa


Podczas gry awantura pomiędzy Gizmodo a Apple’em trwa, redakcja zorganizowała dość nietypowy konkurs dla grafików. Zobacz, jak Steve Jobs mści się na portalu oczami artystów.

Wytwórnia Sony nie chce kręcić filmów przez piractwo


Sony w dzisiaj wydało film Michael Jackson's This Is It równocześnie w wielu krajach na całym świecie. Powód? Gdyby premiera odbyła się w USA, cały świat i tak by ujrzał film... w Internecie.

Kurs wychowawcy kolonijnego (Katowice)


Jeśli chcesz zostać wychowawcą dzieci i młodzieży w placówkach wypoczynku (koloniach, zimowiskach czy obozach), musisz spełnić kilka podstawowych warunków. Przede ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Fred von Lohmann - prawnik właściciela LimeWire chciał zniszczyć dowody


Sprawa znanego serwisu P2P powraca. Tym razem chodzi o prawnika LimeWire, który - jak wynika z zeznań świadków - chciał zniszczyć dowody w sprawie.