Telefoniczna Obsługa Klienta (Rzeszów)


Tematyka szkolenia: 1.Podejście do Klienta -Oczekiwania klientów -Moja firma -Kim jest Klient -Na co zwrócić uwagę przy rozmowach telefonicznych -Komunikacja przez ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jest wiele różnych sposobów na przyciągnięcie uwagi klienta do komputera, także przenośnego. Firma Gateway zrobiła w tej dziedzinie następny krok, poprzez prezentację dwóch modeli notebooków, wyposażonych w podświetlane panele dotykowe. Organizacja wypoczynku, organizacja zajęć w placówce wypoczynku, planowanie pracy wychowawczo-opiekuńczej, obowiązki wychowawcy grupy, wychowanie fizyczne i sport, turystyka i krajoznawstwo, ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie Ostateczna wersja systemu Windows 7 Enterprise jest już do pobrania. Za darmo i dla każdego.James Allard, jeden z wizjonerów Microsoftu, ojciec Xboksa, Zune’a i Couriera, najprawdopodobniej opuści Microsoft. Powodem jest skasowanie ostatniego projektu przez zarząd. Absolwent tego wydziału w trakcie studiów nabywa także umiejętności praktycznego zarządzania placówką kultury, stając się potencjalnym menedżerem teatru, muzeum, biblioteki, ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie Rosyjski Federalny Urząd Antyonopolowy odrzucił oskarżenie o praktyki monopolistyczne Microsoftu. Przypomnijmy: chodziło o „nielegalne” ograniczenie sprzedaży Windows XP.

Na Flickrze, kultowym już serwisie internetowym ze zdjęciami, pojawiła się trzymiliardowa fotografia. Panie i Panowie, do historii przechodzi zdjęcie o jakże wdzięcznej nazwie DSC_2672_1.

LG Electronics wprowadza na polski rynek nowe modele projektorów LG BX501 oraz LG BX401 ze szczególnym przeznaczeniem do profesjonalnych prezentacji biznesowych w dużych salach konferencyjnych. Fani postnuklearnego świata Fallouta mogą już zacierać ręce – nowa odsłona tej kultowej sagi RPG pojawi się jeszcze w tym roku.

Firmy Trek Technology i IBM niemal równocześnie wypuściły na rynek bardzo ciekawy gadżet. Podręczna dyskietka, która jest kształtu i wielkości długopisu. Japończycy znani są ze swojego zamiłowania do robotyki. Używają robotów w roli kucharzy, towarzyszy do rozmów czy zwykłych pupili. Tym razem robot przejął rolę kaznodziei. MSI wpadło na pomysł, żeby odwieczny problem łączenia wydajności z mobilnością rozwiązać za pomocą zewnętrznej karty graficznej. Nie oni pierwsi próbują tego sposobu, ale wciąż mają szansę stać się pierwszymi, którym się powiedzie.W Sieci pojawiły się informacje o trzech nowych netbookach z rodziny Eee PC, przy czym dwa z nich posiadają aluminiową obudowę i baterię, która wytrzyma 14 godzin, a trzeci - USB 3.0. Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Zapowiedziany w ubiegłym miesiącu tablet convertible firmy Acer, Aspire 1825PTZ, zaczął pojawiać się w europejskich sklepach.

Siły Zbrojne USA kupują ponad 2 tysiące konsol PS3


Od kiedy konsola Sony Playstation 3 stałą się tańsza, cieńsza i lżejsza, coraz więcej ludzi decyduje się na jej zakup. Nawet amerykańskie siły powietrzne.

Harmony 700 ma uprościć obsługę wszystkich twoich urządzeń RTV


Harmony 700 wyposażono w kolorowy ekran, ładowalne baterie oraz system one-click control umożliwiający obsługę ulubionych aktywności jednym przyciskiem.

Jutro pierwsze rundy Potyczek Algorytmicznych


Już jutro, we wtorek 20 kwietnia br., rozpoczynają się pierwsze rundy rozgrywek dla matematyków i programistów. Potyczki Algorytmiczne to trening umysłu koordynowany przez mistrzów świata.

Będziemy sądzeni w Internecie


W poniedziałek startuje pierwszy polski e-Sąd. Do Lublina trafiać będzie ponad 600 tysięcy spraw upominawczych, które wszczynać będą przede wszystkim dostawcy Internetu i usług telefonicznych.

Napęd Blu-ray jako dodatkowe akcesorium dla Xboksa 360


Plotki o napędzie Blu-ray dla konsoli Xbox 360 wracają. Tym razem nie pochodzą one od „zaufanych źródełâ€, a od samego Steve’a Ballmera.