Milla Jovovich w dokumencie sławnego muzyka


Maynard James Keenan, frontman zespołu Tool, od pewnego czasu oddaje się swojej pozamuzycznej pasji - robieniu wina. Wokalista w końcu postanowił nakręcić dokument o tym, czym zajmuje się w Arizonie, a występuje w nim m.in. Milla Jovovich.

Zespół Black Eyed Peas dał niespodziewany koncert na Times Square w Nowym Jorku. Organizacja występu nastręczyła im jednak sporo problemów. Na show początkowo nie chciała się zgodzić policja. Podczas zbliżającego się festiwalu Off Plus Camera swój jubileusz będzie obchodził Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Pusan, jeden z największych i najbardziej wpływowych festiwali kina azjatyckiego, który w tym roku obchodzi 15-lecie istnienia. Duński reżyser Thomas Vinterberg ("Festen") będzie jednym z jurorów, oceniających filmy walczące o Krakowską Nagrodę Filmową - poinformowało biuro prasowe festiwalu Off Plus Camera.Melancholijni Brytyjczycy z grupy Anathema to główna gwiazda trzeciej odsłony Ino-Rock Festival, który odbędzie się w połowie września w Inowrocławiu. W połowie kwietnia do sklepów trafi nowy album reaktywowanej formacji Happy Pills. Płyta nosi tytuł "Retrosexual". John Travolta pragnie zagrać u boku Toma Cruise w remake'u klasycznego westernu "Butch Cassidy i Sundance Kid".

"Nie mówię szeptem" to tytuł singla promującego nadchodzący album "Life After Deaf" warszawskiego rapera Pjusa.

16-letnia gwiazda pop, Miley Cyrus zagrała niewielką rólkę w kontynuacji filmowego przeboju "Seks w wielkim mieście". Mamy już nowy teledysk Korna "Oildale (Leave Me Alone)", który zwiastuje album "Korn III - Remember Who You Are". Płyta ukaże się w sklepach 13 lipca.

Spektakl "Córka Króla Smoka" zaprezentuje kielecki Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Lalkowych, który odbędzie się w październiku w Szanghaju, podczas wystawy EXPO. Popularny kompozytor za występy dla Polonii w USA i Kanadzie zgarnie milion złotych. Wokalista Ronnie James Dio przegrał walkę z rakiem. 67-letni artysta zmarł w niedzielę (16 maja).Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew wyraził przekonanie, że "Avatar" nigdy nie zastąpi teatru. Płyta "Ania Movie", której oficjalna premiera miała miejsce 2 kwietnia uzyskała status platynowej za sprzedaż przekraczającą 30 tysięcy egzemplarzy. 8 marca do sklepów trafi nowy album Airbourne, "No Guts, No Glory". Tymczasem w najbliższy poniedziałek będzie można zapoznać się z promującym zestaw nagraniem.

Wyczerpana gwiazda w szpitalu


Wokalistka Amelle Berrabah z zespołu Sugababes trafiła do szpitala.

Nowy klip Agnieszki Chylińskiej - premierowo w Onet.pl


Prezentujemy najnowszy klip Agnieszki Chylińskiej "Wybaczam ci", który wyemitowano dzisiaj w Warszawie na specjalnym koncercie z okazji 34. urodzin wokalistki.

"Siostra Jackie" dyżuruje od 12 maja


W środę, 12 maja, kanał Universal wyemituje premierowy odcinek serialowego hitu "Siostra Jackie".

DeVito zagrożony procesem


Danny DeVito nakręci film o "Szalonym Eddiem" Antarze i to pomimo tego, że czeka go proces, jeśli główny zainteresowany, dostanie pieniądze za udział w projekcie.

W piątek rozpoczną się XVI Targi Wydawców Katolickich


Ponad 137 wydawców weźmie udział w rozpoczynających się w piątek XVI Targach Wydawców Katolickich. Impreza, która odbywać się będzie w Arkadach Kubickiego na warszawskim Zamku Królewskim, potrwa do niedzieli.

taksacja nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Jeżeli chcesz zadysponować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Polski fachura majątkowy Warszawy wyceni twoją dwór wewnątrz rodzaj miarodajny plus zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki dodatkowo mieszkania. Krajowy fachura majątkowy Warszawy wyceni także budynek wolnostojący azali jakąkolwiek inną dwór. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym szacunek nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Gdyby chcesz zapotrzebować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Własny opiniodawca majątkowy Warszawy wyceni twoją majątek w środku maniera miarodajny oraz zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od czasu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki także mieszkania. Krajowy fachman majątkowy Warszawy wyceni i budynek wolnostojący azali jakąkolwiek inną majątek. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy dodatkowo okolic. Nasze wyceny nieruchomości Stolica Polski owo wiecznie całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości plus przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją aktywność. Opiniodawca

Warszawa http://www.wycenianie.com.pl/

majątkowy Gród nad Wisłą spośród naszego biura dojedzie bez ogródek aż do twojej siedziby rzeczoznawcą na terenie Warszawy także okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród nad Wisłą owo zawżdy całość profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości także przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją funkcjonowanie. Koneser majątkowy Stolica Polski spośród naszego biura dojedzie kawa na ławę aż do twojej siedziby